Pierwszy Taniec - choreografia!

2019-01-01

Szkoła Tańca LIBERE serdecznie zaprasza na zupełnie nowe zajęcia:PRZYŚPIESZONY KURS PIERWSZEGO TAŃCA!


Na kursie w zaledwie dwa miesiące nauczycie się uniwersalnej choreografii walca angielskiego, która na pewno przyda Wam się na własnym weselu, podczas pierwszego tańca.

Kurs polecamy w szczególności narzeczonym, którym do wesela nie pozostało zbyt wiele czasu, a sami o sobie mówicie "nieutalentowani" wink walc angielski jest łatwym tańcem, którym można oczarować weselnych gości na naprawdę wysokim poziomie, poświęcając stosunkowo mniej czasu na przygotowania.

Każdy kurs będzie odbywał się przez 8 kolejnych tygodni zaczynając od dnia jego rozpoczęcia.

Na zajęciach nauczycie się jak pięknie i płynnie poruszać się po parkiecie, a zdobyte umiejętności możecie wykorzystać wybierając znane i popularne utwory na swój pierwszy taniec. Lista przykładowych utworów na dole strony smileZajęcia odbywać się będą w każdy:
  • wtorek 21:00 - 22:00 (prowadzi Damian, kurs trwa 8 kolejnych tygodni) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć:  5.02.2019 r.


UWAGA!  Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Koszt kursu:
  • (8 zajęć x 60 min) - 300 zł (za parę)


Zajęcia odbywać się będą w naszej Szkole Tańca (Bielsko-Biała, ul. Krakowska 194)


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


Prosimy aby na zajęcie zabierać obuwie zamienne. UWAGA! W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu. O takim fakcie zostaniecie Państwo poinformowani smsowo, najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem.Masz pytania? Dzwoń pod numer 509 124 183.
Zapraszamy!


Przykładowe utwory na pierwszy taniec