Pierwszy Taniec - choreografia!

2019-04-17

Szkoła Tańca LIBERE serdecznie zaprasza na zupełnie nowe zajęcia:PRZYŚPIESZONY KURS PIERWSZEGO TAŃCA!


Na kursie w zaledwie miesiąc nauczycie się uniwersalnej choreografii walca angielskiego, która na pewno przyda Wam się na własnym weselu, podczas pierwszego tańca.

Kurs polecamy w szczególności narzeczonym, którym do wesela nie pozostało zbyt wiele czasu, a sami o sobie mówicie "nieutalentowani" wink walc angielski jest łatwym tańcem, którym można oczarować weselnych gości na naprawdę wysokim poziomie, poświęcając stosunkowo mniej czasu na przygotowania.

Każdy kurs będzie odbywał się przez 4 kolejne tygodnie zaczynając od dnia jego rozpoczęcia.

Na zajęciach nauczycie się jak pięknie i płynnie poruszać się po parkiecie, a zdobyte umiejętności możecie wykorzystać wybierając znane i popularne utwory na swój pierwszy taniec. Lista przykładowych utworów na dole strony smileZajęcia odbywać się będą w każdą:
  • sobotę 18:00 - 20:00 (prowadzi Klaudia, kurs trwa 4 kolejne tygodnie) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 11.05.2019 r.


UWAGA!  Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Koszt kursu:
  • (4 zajęcia x 120 min) - 300 zł (za parę)


Zajęcia odbywać się będą w naszej Szkole Tańca (Bielsko-Biała, ul. Krakowska 194)


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


Prosimy aby na zajęcie zabierać obuwie zamienne. UWAGA! W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu. O takim fakcie zostaniecie Państwo poinformowani smsowo, najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem.Masz pytania? Dzwoń pod numer 509 124 183.
Zapraszamy!


Przykładowe utwory na pierwszy taniec (nie masz pewności, czy Wasza wybrana piosenka będzie pasować? Zadzwoń i zapytaj - pomożemy smile )