Taniec Nowoczesny (dzieci 4-7 lat)

Zapraszamy na taniec nowoczesny dzieci w wieku 4-7 lat! 
W trakcie zajęć dzieci poprzez zabawę i taniec poznają co to hip-hop, zumba, funky, oraz taniec nowoczesny, pod okiem profesjonalnej instruktorki!
trwa nabór! start: 23.02

ZOBACZ WIĘCEJ

Hip-Hop/Breakdance dla dzieci (7-12 lat)

Zapraszamy na zupełną nowość w naszej Szkole Tańca! Zajęcia z Hip-Hop, bboying'u oraz breakdance dla dzieci!
Start nowej grupy: 18.01.2018 r.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zespół dla dzieci 8-12 lat

Zespół Taneczny przy naszej Szkole Tańca to przede wszystkim taniec nowoczesny i dobra zabawa. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat.

ZOBACZ WIĘCEJ

Taniec dla dzieci

Szkoła Tańca Libere serdecznie zaprasza na taniec dla dzieci. W swojej ofercie posiadamy zajęcia już dla 4-latków! Zajęcia z najmłodszymi prowadzone są przez wykwalifikowaną instruktorkę z wykształceniem pedagogicznym. Maluchy poprzez zabawę poznają elementy tańca nowoczesnego, a także ćwiczą jakże ważną w ich wieku rytmikę oraz koordynację ruchową. Zabawa w grupie rówieśników sprawia im dużo radości a także pozwala oderwać się od codzienności ich świata. Nieco starsze dzieci zapraszamy na zajęcia zespołu tanecznego. Tam dzieci już solidniej przykładają się do poznawanych kroków oraz figur i chociaż

na zajęciach wciąż pojawia się nieco zabawy, to jednak nie zajmuje ona aż tak sporej części zajęć jak u maluchów. Znana i lubiana instruktorka poprowadzi je ze sobą w świat tańców nowoczesnych, typowo młodzieżowych. Na zajęciach królują street'owe klimaty, tak więc dzieci przychodzących na grupę na pewno nie ominie dancehall, hip-hop, street dance, a także videoclip dance. Gdy dzieci nauczą się już układów to z całą grupą na pewno będą licznie występować prezentując swoje umiejętności na scenach w Bielsku-Białej i nie tylko.