POLECAMY


ZESPÓŁ MUZYCZNY "ARTIGO"

libere szkoła tańca poleca zespół artigo

Słysząc słowa: dobre wesele, zabawa, festyn, czy studniówka od razu myślimy "to temat dla nas". Działamy na rynku muzycznym od blisko 20 lat, co jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Zapewniamy profesjonalną obsługę imprez, takich jak wesela, studniówki, komersy, bale maturalne, bankiety, prymicje, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe i in. Oferujemy świetną muzykę dla wszystkich pokoleń!
Zapraszamy na naszą stronę
Zespół Muzyczny "Artigo"

www.zespol-artigo.pl
zespol.artigo@gmail.com
tel.: +48 512 592 602NASI PARTNERZY:

w libere akceptujemy karty multisport plus

W Szkole Tańca Libere akceptujemy karty MultiSport Plus firmy Benefit Systems S.A.
Karta MultiSport uprawnia do jednego wejścia na jedne dowolnie wybrane zajęcia w ciągu dnia. Nie obejmuje warsztatów, zajęć zespołów oraz lekcji indywidualnych.w libere akceptujemy karty fitprofit

W Szkole Tańca Libere akceptujemy karty FitProfit firmy Vanity Style sp. z o. o.
Karta FitProfit uprawnia do jednego wejścia na jedne dowolnie wybrane zajęcia w ciągu dnia. Nie obejmuje warsztatów, zajęć zespołów oraz lekcji indywidualnych.w libere akceptujemy karty ok system

W Szkole Tańca Libere akceptujemy karnety Medicover
Karnet Medicover uprawnia do jednego wejścia na jedne dowolnie wybrane zajęcia w ciągu dnia. Nie obejmuje warsztatów, zajęć zespołów oraz lekcji indywidualnych. 

Proponujemy Państwu m.in.
  • wynajem sali
  • pokazy i naukę tańca dla uczestników eventów firmowych

Imprezy firmowe możemy urozmaicić w dwojaki sposób. Pierwszy z nich to występ taneczny jednej z naszych grup pokazowych, natomiast drugi - występ połączony z animacjami integracyjnymi dla uczestników lub nauką kroków danego tańca. Staramy się być bardzo elastyczni (w miarę naszych możliwości) jeśli chodzi o wybór przez Państwa naszej roli na eventach firmowych.

Zapraszamy do współpracy!

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt na mail kontakt@taniec-bielsko.pl lub pod numerem telefonu 509 124 183.