INSTRUKTORZY


Adam Szczepański - Salsa, Bachata, Taniec Użytkowy, Zajęcia dla par przedślubnych

Dyplomowany instruktor tańca sportowego, choć od chwili kiedy poznał tańce latino, jego serce bije w rytm clave. Uczy salsy i bachaty, zarówno w Bielsku, Żywcu, Jasienicy, jak i Pszczynie. Swoje taneczne umiejętności szkolił nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Na zajęciach Adama panuje luźna, przyjazna atmosfera, sam też ciągle powtarza, że nauczyć się tańczyć może każdy. Prowadzi również zajęcia indywiduane, a także dla par przedślubnych. Jego doświadczenie i profesjonalizm doceniło już wielu współpracowników w szkołach tańca, w których uczył zanim sam założył własną, Libere. Adama cechuje charyzma i duże poczucie humoru, a umiejętność dotarcia do każdej osoby to jego znak firmowy. Kiedy zapytacie go o pracę odpowiada „Ja nie pracuję. Spełniam swoje marzenie robiąc to, co kocham!"


Sławek Krzysztofek - Bachata

Jest stałym bywalcem lokalnych jak i międzynarodowych imprez salsowo-bachatowych.
Swoją taneczną przygodę Sławek rozpoczął od salsy kubańskiej, jednak po pewnym czasie jego uwagę przyciągnęła bachata i zakochał się w tym tańcu. Bachatę tańczy od ponad 6 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności na licznych warsztatach tanecznych oraz międzynarodowych festiwalach. Wraz ze swoją partnerką, Marceliną, stale uczą się od wielu mistrzowskich par bachatowych takich jak: Daniel and Desiree, Gabriel and Bego , Chris & Noor, Alma La Base & Bastain Reiser , Łukasz Raś i Ewa Jankowska, Krzysztof Juraszek i Dorota Jastrzębska, i wielu innych wspaniałych instruktorów.
Z powodzeniem próbuje swych sił także w kizombie , zouku oraz w tangu.


Damian Biel - Taniec Towarzyski

Doświadczony instruktor tańca towarzyskiego, który swoja przygodę z tańcem zaczął już w wieku 6 lat. Umiejętności taneczne szkolił od najmłodszych lat w wielu szkołach tańca na Śląsku. Należał do formacji tańca towarzyskiego Ego Dance, z którą zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach. Brał również udział w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych. Swoje emocje wyraża w tańcu towarzyskim łącząc zarówno styl standardowy, jak i latynoamerykański, choć jak sam mówi jego ulubione tańce to Samba i Cha-Cha. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów, ponieważ taniec daje radość i spełnienie niezależnie od wieku.
Inez Milopulos - Bachata Lady Style

Instruktorka mająca greckie korzenie i gorący południowy temperament. Tańczy od zawsze, w bachacie zakochała się mieszkając w Hiszpanii, gdzie na każdym kroku słychać latynoskie rytmy. Od tamtej pory nie rozstaje się z tym stylem tańca, prowadząc zajęcia i warsztaty w całej Polsce. Inez łączy dwie pasje: taniec i podróżowanie, dzięki czemu podbija bachatowe parkiety na całym świecie między innymi w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Chorwacji, Norwegii a nawet w Dubaju. W tańcu największy nacisk kładzie na kobiecy styling i wyznaje zasadę: „Kobieta w tańcu nigdy nie może być bierna, musi błyszczeć!”. Jej zajęcia to nie tylko taniec, ale również poznawanie hiszpańskiej kultury i języka. Intensywnie szkoli się, jeżdżąc na warsztaty na całym świecie. Szkoliła się u Mistrzów Anglii- Bachatastars UK Champions 2013, Mistrzów Świata Bachatea 2014, Vice Mistrzów Europe Bachatastars 2014 i Mistrzow Swiata Bachatea. Uczestniczyła też w największym festiwalu Bachaty na świecie Bachatea w Madrycie.
Przyjechała do nas z łódzkiej szkoły tańca Urban Dance Zone.


Dominika Jopek - Taniec Użytkowy, Cardio Dance

Z Libere związana od lat. Pracę w naszej Szkole Tańca zaczynała na recepcji, lecz praktycznie od razu jej serce zabiło rytmem clave i teraz nie wyobraża sobie życia bez tańca. Kocha salsę i choć oddana jest rytmom latino, uwielbia też luźną zabawę na parkiecie, a co za tym idzie - taniec użytkowy. Na zajęciach z parami, które chcą poprawić swoje umiejętności taneczne, skupia się na tym, aby poza przekazaniem merytorycznej wiedzy kursanci potrafili bawić się tańcem i czuli się swobodnie na parkiecie podczas każdej imprezy. W miłej atmosferze uczy nie tylko figur, ale także tego, ze taniec to przede wszystkim świetna zabawa i najlepszy sposób na wyrażenie siebie.
Jej drugą wielką pasją jest siłownia i spełnia się przygotowując dla Was wyjątkowe zajęcia łączące taniec z fitnessem.Jola Kubica - Bachata, Latino Solo

Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko, już w szkole podstawowej. Pierwsze taneczne kroki stawiała na kursie tańca towarzyskiego. Z biegiem lat przeniosła się do klubu tańca sportowego, zaczynając tym samym przygodę z tańcem turniejowym. Brała udział w wielu turniejach i pokazach. Jej serce zawsze biło mocniej w stronę rytmów latynoamerykańskich. Kiedy odkryła Bachatę, była to miłość od pierwszego wejrzenia! Od tamtej pory doskonali swoje umiejętności na licznych kursach i warsztatach. Charakterystyczny ruch bioder, niezwykła zmysłowość, eksponowanie kobiecości w eleganckim stylu - tego wszystkiego możecie nauczyć  się na zajęciach u Joli! Ponadto spalicie mnóstwo kalorii, wyrzeźbicie swoje ciało i uzyskacie piękna sylwetkę.


Aleksandra Markiel - Bachata

Taniec od zawsze był jej największą pasją. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła już w szkole podstawowej trenując gimnastykę artystyczną oraz taniec w różnych odmianach. Pozniej przyszedł czas na taniec towarzyski, który tańczyla z wielkim zamiłowaniem kilkanaście lat. Czując ciągły niedosyt, chęć rozwoju oraz poznawania nowych stylów tanecznych zaczęła tanczyć salsę a chwilę później również bachate, która całkowicie nią zawładnęła. Dowolność ruchu , kobiecość sensualność, improwizacja oraz możliwość budowania relacji z drugą osobą jest wszystkim tym co w tańcu kocha najbardziej.
Ania Nazarenko - Bachata Lady Style

Ania pochodzi z Ukrainy. Jest certyfikowanym specjalistą z zakresu wychowania fizycznego i sportu. Od 10 lat aktywnie pracuje w zawodzie Trenera fitness (tj. TRX, trening funkcjonalny, step funkcjonalny, step aerobic, trening siłowy, trening interwałowy, czy stretching). Tańczy od dzieciństwa. Ukończyła szkołę artystyczną: choreografię klasyczną i ludową. Bachatą zawodowo zajmuje się od dwóch lat. Regularnie uczęszcza na kursy mistrzowskie oraz festiwale. Na Ukrainie prowadzi liczne zajęcia Bachaty charakteryzujące się stricte stylem kobiecym. Jak sama mówi: "Taniec to moje hobby. To moja dusza! Naprawdę uwielbiam ten trend, ponieważ ujawnia kobiecość! Chętnie podzielę się swoją wiedzą! Do zobaczenia na sali!"