Pierwszy taniec - lekcje indywidualne

Zapraszamy na zajęcia indywidualne dla par przedślubnych. Przygotujemy układ do Waszej piosenki - do wyboru bachata, walc, discofox... Dodatkowo uczymy tańca użytkowego weselnego: 2na1, 2na2 i DiscoPolo Dance.

ZOBACZ WIĘCEJ

Lekcje indywidualne

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z salsy, bachaty i tańca użytkowego. To czas, w którym instruktor całą swoją uwagę poświęca tylko Tobie!

ZOBACZ WIĘCEJ

Taniec Użytkowy - aby pobawić się z gośćmi weselnymi!

Zapraszamy na zajęcia grupowe z tańca weselnego użytkowego! To tutaj poznają Państwo tajniki DiscoFoxa, 2na2, czy 2na1 dzięki czemu z pewnością poradzicie sobie z niejedną wymagającą ciocią lub wujkiem podczas Waszego wesela smile

ZOBACZ WIĘCEJ

Taniec weselny

Serdecznie zapraszamy na zajęcia dla narzeczonych! Szkoła Tańca Libere przygotowała bogatą ofertę tak, aby zaspokoić taneczne potrzeby par przygotowujących się do ślubu. Chcecie mieć taniec weselny opadnowany do perfekcji? Zapraszamy na zajęcia dla par ślubnych. Odbywają się one na zasadzie lekcji indywidualnych, gdzie instruktorzy całą swoją uwagę skupiają na Państwu, aby przygotować wyjątkowy układ. Dzięki temu wasz pierszy taniec zachwyci weselnych gości. Najczęściej wybieranymi tańcami są bachata oraz walc. O każdym z nich przeczytacie Państwo w osobnych zakładkach. Skoro mowa o tańcu weselnym to nie możemy zapomnieć o gościach! Libere przygotowało specjalny kurs dla każdego, kto nie czuje się zbyt pewny na parkiecie

a chciałby pouczyć się jak tańczyć najprostsze, najbardziej podstawowe kroki na imprezach typu wesele, festyn, potańcówka. Taki kurs zawsze trwa dwa miesiące i w tym czasie obligujemy się nauczyć Państwa podstawowych tańców takich jak 2na2, 2na1, DiscoPolo Dance, czy DiscoFox. Każdy z nich z powodzeniem wykorzystacie do jakiejkolwiek muzyki granej na imprezach. Zapraszamy również na zajęcia indywidualne każdego kto chciałby nauczyć się salsy lub bachaty, a z jakiegoś powodu nie może lub nie chce uczestniczyć w grupowych, popołudniowych zajęciach. W samym centrum Bielska, z łatwym dojazdem, przez siedem dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji.