O NAS

To co cechuje Libere to niesamowita atmosfera panująca tu podczas zajęć.

Otwartość i uśmiech na twarzy pracowników pozwala na odstresowanie się w miłym towarzystwie po ciężkim dniu w pracy, czy szkole.W Bielsku-Białej proponujemy przyszłym kursantom bogatą ofertę zajęć, a także liczne zniżki i rabaty dla studentów, a także wszystkich innych, którzy pragną wziąć udział w więcej niż jednych zajęciach w naszej Szkole Tańca.Kursy prowadzą wspaniali instruktorzy, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę na zajęciach. Zawsze pełni profesjonalizmu i empatii, zarażają pasją i zamiłowaniem do swoich stylów tańca.


W razie jakichkolwiek pytań zawsze służymy pomocą wyjaśnimy wszelkie niejasności, pomożemy w znalezieniu partnera czy partnerki do tańca.  • Dwie sale taneczne, każda z nich wyposażona jest w wysoką ścianę specjalistycznych luster.
  • Szatnia z szafkami, a także recepcja i toalety są do dyspozycji naszych klientów, sprzątane 7 dni w tygodniu.


W Szkole Tańca Libere tańczymy salsę, towarzyski, bachatę, tańce użytkowe.


Każda z pań znajdzie tu coś dla siebie na zajęciach latino solo, bachaty solo, a rodzice wychodząc na zakupy mogą bez obaw zostawić swoje pociechy na tanecznych zajęciach tańca nowoczesnego czy baletu i jazzu.


Kursy prowadzone są o najróżniejszych porach, od poniedziałku do soboty. Proponujemy Państwu sale na obrzeżach Bielska ze znakomitym dojazdem niemal bezpośrednio z obwodnicy oraz własnym parkingiem!


Każdy znajdzie coś dla siebie, łącznie z młodymi narzeczonymi , którzy mogą przygotować z nami swój pierwszy taniec.


Wakacyjna oferta nie odbiega różnorodnością od tej w roku szkolnym. Przeciwnie - wakacje to dla nas okres ogromnych zniżek i promocji oraz najniższych na rynku cen kursów dla dzieci, młodzieży i nie tylko.


Dorosłych zaś zapraszamy na taniec użytkowy, na którym w ekspresowym tempie nauczą się Państwo lśnić na parkiecie na wszelkich festynach, weselach, czy potańcówkach.


Można nas szukać przy ul. Krakowskiej 194. Siedziba znajduje się zaraz obok zjazdu z Obwodnicy Wschodniej.

W pobliżu znajduje się przystanek autobusów komunikacji miejskiej linii: 6 oraz 27.


Wszelkie informacje o kursach, nowościach, czy kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, ale również na facebook'u! Zapraszamy!


W naszej Szkole Tańca akceptujemy karty Multisport Plus, Medicover, Fit Profit.