Nowy kurs tańca użytkowego!

2024-03-26

Szkoła Tańca Libere serdecznie zaprasza na przyśpieszony kurs tańca użytkowego!
Na tym kursie poznacie tajniki podstawowych kroków, dzięki którym nauczycie się tańczyć w rytm muzyki puszczanej na dyskotekach, weselach. festynach, czy potańcówkach!


ZAJĘCIA TYLKO DLA PAR!!!

Najbliższy kurs kompletnie od ZERA happy:
  • piątek 20:00 - 21:00 (prowadzi Adam) 8 spotkań w ciągu 9 kolejnych tygodni - z wyjątkiem 03.05.2024 r. - Start zajęć: 12.04.2024 r. TRWAJĄ ZAPISY!

UWAGA! Przy zapisie konieczna jest wpłata na konto - szczegóły poniżej!


Jeśli macie imprezę wcześniej i nie zdążycie przed nią ukończyć kursu, to zapraszamy Was na zajęcia indywidualne! Tempo nauki i intensywność dopasowane do Was! Zainteresowani? Zadzwońcie pod nr 509124183


UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imienia i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć. 

WAŻNE: Należy również zabrać buty zmienne.


Na zajęciach zajmować się będziemy popularnym tańcem DiscoPolo Dance (łudząco przypominającym tak dobrze znany nam "szarpany" wszystkich wujków z wesela), tańcem 2na1, tańcem DiscoFox, czy tańcem 2na2.


Koszt zajęć:
  • (kurs 8-spotkań 8 x 60 min) - 380zł (za parę płatne przelewem lub Blikiem w momencie zapisu na kurs)

UWAGA! Wysokość dopłat za rezerwację dla użytkowników kart MultiSport, OK System, PZU Sport:
  • obydwie osoby z pary posiadają karty: wpłata na konto 140 zł (już za dwie osoby) + odbicie karty na każdych zajęciach
  • jedna osoba posiada kartę, druga kupuje karnet: 70zł wpłata od osoby z kartą (+ odbicie karty na każdych zajęciach) + 190 zł za drugą osobę


WPŁATY:
Całość kwoty prosimy wpłacać w momencie zapisu:
  • BLIK na numer 509124183 (w tytule prosimy wpisać "imiona nazwiska + użytkowy środa" lub:
  • tradycyjny przelew na konto:

LIBERE Szkoła Tańca
19 1140 2017 0000 4802 1021 3629
w tytule: Wasze imiona nazwiska + użytkowy piątekZajęcia odbywać się będą w naszej Szkole Tańca (Bielsko-Biała, ul. Krakowska 194 , I piętro)UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!

>>ZAPISZ SIĘ<< odnajdując odpowiednie zajęcia na planie zajęćUWAGA! W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu. O takim fakcie zostaniecie Państwo poinformowani smsowo, najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem.Masz pytania? Dzwoń pod numer 509 124 183 lub pisz maila na adres: libere.szkolatanca@gmail.com


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!


Szkoła Tańca Libere zaprasza na jedyne takie kursy tańca użytkowego w Bielsku-Białej! Podstawowe kroki oraz tańce, które z powodzeniem wykorzystacie na każdym weselu, imprezie, festynie, czy potańcówce. Każdy kurs tańca trwa tylko 2 miesiące! Są to przyśpieszone kursy tańca dla osób w każdym wieku, na których zajmujemy się popularnymi tańcami takimi jak 2na1, 2na2, Disco Polo Dance oraz DiscoFox.


Kursy przeznaczone są zarówno dla osób początkujących (które mają przysłowiowe "dwie lewe nogi"), jak i tych, które chcą poszerzyć swoje możliwości i umiejętności.


Zbliża się wesele? Szukacie kursu tańca weselnego, który pozwoli Wam nauczyć się tańczyć z gośćmi weselnymi? Nasz kurs tańca użytkowego idealnie nadaje się do roztańczenia przed weselem.


Zapraszamy na sale do Bielska-Białej!