Nowy kurs tańca użytkowego!

2022-08-10

Szkoła Tańca Libere serdecznie zaprasza na przyśpieszony kurs tańca użytkowego!


Na tym kursie poznacie tajniki podstawowych kroków, dzięki którym nauczycie się tańczyć w rytm muzyki puszczanej na dyskotekach, weselach. festynach, czy potańcówkach!


UWAGA! ZAJĘCIA TYLKO DLA PAR!!!
Szczegóły znajdziecie >>>tutaj<<<
Na zajęciach zajmować się będziemy popularnym tańcem DiscoPolo Dance (łudząco przypominającym tak dobrze znany nam "szarpany" wszystkich wujków z wesela), tańcem 2na1, tańcem Disco Fox, czy tańcem 2na2.


Zapraszamy!

Szkoła Tańca Libere zaprasza na jedyne takie kursy tańca użytkowego w Bielsku-Białej! Podstawowe kroki oraz tańce, które z powodzeniem wykorzystacie na każdym weselu, imprezie, festynie, czy potańcówce. Każdy kurs tańca trwa tylko 2 miesiące! Są to przyśpieszone kursy tańca dla osób w każdym wieku, na których zajmujemy się popularnymi tańcami takimi jak 2na1, 2na2, Disco Polo Dance oraz DiscoFox.


Kursy przeznaczone są zarówno dla osób początkujących (które mają przysłowiowe "dwie lewe nogi"), jak i tych, które chcą poszerzyć swoje możliwości i umiejętności.


Zbliża się wesele? Szukacie kursu tańca weselnego, który pozwoli Wam nauczyć się tańczyć z gośćmi weselnymi? Nasz kurs tańca użytkowego idealnie nadaje się do roztańczenia przed weselem.


Zapraszamy na sale do Bielska-Białej!