Pierwszy taniec - lekcje indywidualne

2022-08-10

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z pierwszego tańca!

W naszej Szkole Tańca zajęcia przygotowujące do pierwszego tańca mogą odbywać się w ramach zajęć indywidualnych, co oznacza, że na sali znajdujecie się tylko Wy - Narzeczeni oraz Instruktor, w terminie dogodnym dla Państwa.


Przygotowujemy układy taneczne do piosenek, które sobie Państwo wybierzecie - jeśli jednak nie jesteście zdecydowani, to nic nie szkodzi. Utwór można wybrać już po rozpoczęciu zajęć i spotkań.Najczęściej wybierane rodzaje tańca przez Młodą Parę to:
  • Walc
  • Bachata
  • DiscoFox
  • 2na2

Taniec dopasowujemy oczywiście do wybranego utworu, a figury i trudność tańczonych elementów - do Państwa umiejętności. Nawet przysłowiowe "dwie lewe nogi" zatańczą z nami swój Pierwszy Taniec smileJeśli chodzi o termin zajęć indywidualnych - zawsze dostosowujemy się tak, aby odpowiadał on zarówno Państwu, jak i instruktorom. Zajęcia prowadzimy również w sobotnie przedpołudnia. Należy jednak wziąć po uwagę, że sala taneczna nie zawsze jest wolna (popołudnia są wypełnione regularnymi kursami tańca), dlatego warto wybrać się do nas na naukę odpowiednio wcześnie, tj. najlepiej przynajmniej 3 miesiące przed datą ślubu. Zostało Wam mniej czasu? Spokojnie!smile Do tej pory zawsze jakoś udawało się ustalić odpowiednie dla każdego terminy i zdążyć na czas wink


Koszt zajęć:
W przypadku wykupienia pojedynczych lekcji wynosi on 120zł za godzinę zajęć. Jeśli jednak młodzi decydują się na wykupienie z góry od razu 10 lekcji, wtedy cena jednej godziny spada do 100zł (płatność na pierwszych zajęciach z góry, tj. 1000 zł).


W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu 509 124 183 lub pisać na mail: libere.szkolatanca@gmail.com , gdzie udzielimy jeszcze dokładniejszych informacji.

Aby zapisać się na zajęcia indywidualne, prosimy o kontakt telefoniczny, wówczas bezpośrednio z instruktorem umówicie się Państwo na dogodny dla Was termin.


Zapraszamy również na naszą drugą stronę internetową przedstawiającą szczegółowo ofertę zajęć przygotowujących do Pierwszego Tańca (nie tylko indywidualnych):

www.pierwszytaniecbielsko.pl