Bachata!

2024-06-04


Zapraszamy na kurs Bachaty od "0" dla całkowitych amatorów, czyli od zera.
Bachata to styl tańca pochodzący z Dominikany, gdzie gorąca krew i ruchy  partnera łączą się z gracją i pięknym ruchem partnerki. Bachata jest tańcem bardzo prostym rytmicznie, dzięki czemu świetnie nadaje się dla każdego kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tańcem! Jest trochę wolniejsza od Salsy, choć nic przy tym nie traci ze swej atrakcyjności.Wprost przeciwnie: charakterystyczne ruchy bioder partnerki i bliskość w tańcu dodają temu stylowi niepowtarzalnego uroku smile

Dodatkowo bachata jest na tyle uniwersalna, że możecie wykorzystać ją na wszelkiego rodzaju imprezach - od wesel, poprzez potańcówki, aż do dzisiejszych imprez w klubach winkBachata BIELSKO-BIAŁA:


 Nowe Grupy dorośli: 

  • poniedziałek 20:30 - 21:30 (prowadzi Sławek & Ola) MOŻNA DOŁĄCZYĆ! 

>>ZAPISZ SIĘ<< odnajdując odpowiednie zajęcia na planie zajęćOsoby znające podstawy zapraszamy na kursy:
  • środa 19:45 - 20:45 (prowadzi Adam & Agnieszka) MOŻNA DOŁĄCZYĆ!  
  • poniedziałek 19:15 - 20:15 (prowadzi Sławek & Ola) MOŻNA DOŁĄCZYĆ! min. 3 miesiące tańca


UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.


ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA, kliknij >>TUTAJ<<

 

*W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby chętnych, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu lub przesunięcia terminu jego rozpoczęcia, o czym zostaniecie Państwo poinformowani smsowo.


Są to grupy specjalnie dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć bachaty ale nie mają partnera/partnerki z którym mogliby przyjść na kurs!

Na zajęciach będziemy dobierać się w pary oraz będziemy zmieniać się w nich tak, aby każdy mógł swobodnie nauczyć się tańczyć bez przywiązania do jednej osoby.


Koszt karnetu na 4 wejścia to: (4x60min) - 100 zł


Pojedyncze wejście na zajęcia  - 30 zł


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


Z kartami multisport i medicover sport wejście za odbicie !


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy! :)

Zmysłowa, pełna emocji, uczuć i napięcia - taka jest bachata! W Libere prowadzimy kursy zarówno dla par, jak i singli! Główne style jakimi zajmujemy się na kursach tańca to bachata italian style oraz bachata sensual.

Szukacie kursu tańca, który byłby na tyle uniwersalny, aby móc go wykorzystać do jak największej ilości rodzajów muzyki? Szukacie tańca spokojniejszego i wolniejszego niż "szarpany" znany z polskich imprez? W takim razie bachata jest dla Ciebie! Zapraszamy na kursy bachaty w Bielsku-Białej!