Salsa kubańska

2024-04-19

Salsa BIELSKO-BIAŁA

Serdecznie zapraszamy na nowy kurs salsy kubańskiej w naszej Szkole Tańca - jest to kurs całkowicie "od zera" dla osób, które nigdy dotychczas nie tańczyły salsy ;)


NOWE GRUPY OD ZERA:
  • czwartek 20:45 - 21:45 (prowadzi Adam) MOŻNA DOŁĄCZYĆ! ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA kliknij >>TUTAJ<<. Odszukaj interesujące Cię zajęcia na planie, następnie kliknij w przycisk "Zapisz się".

UWAGA! Kurs jest zarówno dla singli jak i dla par, z tym że przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imienia i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.


Cena karnetu miesięcznego (4x60min) to 100zł. Zajęcia odbywają się w Szkole Tańca Libere (ul. Krakowska 194 ).

Koszt pojedynczych zajęć: 30zł (60min)

Nasze grupy salsy są zarówno dla par, jak i singli, dlatego na kurs można przyjść zarówno ze swoją drugą połówką (choćby do tańcawink), ale również solo!
Na zajęciach zawsze dobieramy się w pary, aby każdy miał z kim tańczyć.


Trwają zapisy do wszystkich grup! Zapisz się przez nasz formularz zgłoszeniowy!

W razie pytań, dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!

*W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby chętnych, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu lub przesunięcia terminu jego rozpoczęcia, o czym zostaniecie Państwo poinformowani smsowo.


Jeśli tańczysz lub tańczyłeś/aś już salsę zadzwoń - dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs!


Regulamin uczestnictwa w zajęciachZapraszamy!

Szkoła Tańca Libere zaprasza na kursy salsy w Bielsku-Białej, Pszczynie oraz Jasienicy! Salsa to taniec zarówno dla młodzieży, studentów, a także dorosłych w każdym wieku. Na kurs salsy można przyjść zarówno w parze, jak i solo. Popularną odmianą salsy tańczoną w Bielsku jest salsa kubańska i takiej też uczymy w Szkole Tańca Libere.


Kursy odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, choć ogłaszane są jedynie te dla początkujących. Jeśli tańczyć dłużej zadzwoń! Na pewno dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs tańca w Bielsku-Białej!