Taniec Towarzyski (16+)

2024-03-26

Kursy Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca przybierają formę 6-spotkaniowych kursów przyśpieszonych.


UWAGA! KURS TYLKO DLA PAR !


W czasie jedynie sześciu spotkań będą Państwo mogli poznać i nauczyć się podstawowych kroków z zakresu tańca towarzyskiego. Podczas zajęć poznamy tajniki zarówno tańców standardowych: walca angielskiego oraz tanga, jak i tańców latynoamerykańskich, w których skład wchodzą cha-cha, rumba oraz samba. Na zajęciach oprócz kroków postaramy zwrócić uwagę na podstawową technikę taneczną, rytm, postawę oraz nauczyć się legendarnej tanecznej „ramy”. Kurs przeznaczony jest dla początkujących par, które wraz z biegiem sezonu tanecznego będą mogły kontynuować rozwój swoich umiejętność na kolejnych grupach.

Kurs ten pozwoli także poznać Wam wachlarz stylów tanecznych, co ułatwi Państwu wybór tańca np. Na pierwszy taniec weselny.
Zajęcia całkowicie od zera odbywać się będą:
  • wtorek 18:30 - 19:30 (prowadzi Damian) termin nowego kursu ogłosimy wkrótce

>>ZAPISZCIE SIĘ<<  koniecznie obydwoje, odnajdując odpowiednie zajęcia na planie zajęć


Towarzyski Kontynuacja:
  • wtorek 19:45 - 20:45 (prowadzi Damian) do zajęć mogą dołączyć pary, które ukończyły podstawowy kurs tańca towarzyskiego w Libere
UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB w dwóch OSOBNYCH zgłoszeniach (imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Informacje: 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 


CENNIK:


  • Koszt kursu podstawowego 6-spotkaniowego (6 zajęć x 60 min) to 270 zł/parę (płatne gotówką "z góry" na pierwszych zajęciach).
  • Koszt kursu "kontynuacji" - jest to kurs ciągły - płatność za karnety co 4 kolejne wejścia (4x60min 100zł/osobę) lub za wejście pojedyncze (1x60 min 30zł/osobę)


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu w przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych. Informujemy, że w takim przypadku zmianie ulegnie tylko data startu, a nie godzina i dzień tygodnia w których odbywać się będą zajęcia.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!