Taniec Towarzyski (16+)

2022-06-13

Kursy Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca przybierają formę 6-spotkaniowych kursów przyśpieszonych.


UWAGA! KURS TYLKO DLA PAR !


W czasie jedynie sześciu spotkań będą Państwo mogli poznać i nauczyć się podstawowych kroków z zakresu tańca towarzyskiego. Podczas zajęć poznamy tajniki zarówno tańców standardowych: walca angielskiego oraz tanga, jak i tańców latynoamerykańskich, w których skład wchodzą cha-cha, rumba oraz samba. Na zajęciach oprócz kroków postaramy zwrócić uwagę na podstawową technikę taneczną, rytm, postawę oraz nauczyć się legendarnej tanecznej „ramy”. Kurs przeznaczony jest dla początkujących par, które wraz z biegiem sezonu tanecznego będą mogły kontynuować rozwój swoich umiejętność na kolejnych grupach.

Kurs ten pozwoli także poznać Wam wachlarz stylów tanecznych, co ułatwi Państwu wybór tańca np. Na pierwszy taniec weselny.
Zajęcia odbywać się będą w:
  • NOWE KURSY - wrzesień 2022 r. Szczegóły pojawią się w połowie sierpnia.

UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB w dwóch OSOBNYCH zgłoszeniach (imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Informacje: 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 


Koszt kursu (6 zajęć x 75 min) to 270 zł/parę (płatne gotówką "z góry" na pierwszych zajęciach).


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu w przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych. Informujemy, że w takim przypadku zmianie ulegnie tylko data startu, a nie godzina i dzień tygodnia w których odbywać się będą zajęcia.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!