IMPREZY Z LIBERE! Dla początkujących.. i nie tylko :)

2020-02-05

Uwaga, uwaga, tego jeszcze nie było!

Pierwszy raz w salsowej i bachatowej historii Bielska, tworzymy imprezę specjalnie dla tych, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę z tańcem!

Znasz dopiero kilka figur, być może nie jesteś pewny nawet w kroku podstawowym? Zawsze słyszałeś, jak świetnie jest na salsotekach, ale nigdy nie odważyłeś się pójść i spróbować swoich sił, bo wystraszyłeś się poziomu i umiejętności tanecznych innych osób na parkiecie, tańczących z pewnością o wiele dłużej i lepiej od Ciebie?

Ta impreza jest właśnie dla Ciebie, dla takich osób! Wyciągamy do Was rękę, żeby zachęcić Was do wspólnej zabawy w sobotni wieczór, gdzie nareszcie wykorzystacie to czego uczycie się na kursie :)

Nie będzie trudnej rytmicznie muzyki, nie będzie skomplikowanych figur - cała impreza jest Wasza, drodzy początkujący :)

A to wszystko po to, aby jak najwcześniej pokazać Wam i zachęcić Was do brania udziału w salsowych i bachatowych imprezach i załapania rytmu clave, w którym biją nasze serca :)

Zachęcamy do zaproszenia Waszych znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą co to salsa czy bachata, bali się pójść z Wami na kurs lub wahają się czy zapisać się na zajęcia - kiedy zobaczą tyle pozytywnej energii i pozytywnych ludzi w jednym miejscu, może się przekonają :)

Z głośników popłynie salsa, bachata, a także kizomba - nie zostaje więc nic innego jak zaplanować sobie taki wieczór na świetną zabawę!

Oczywiście zapraszamy również starszych stażem salseros :) 


Pamietajcie, że nasze imprezy mają charakter domówki - każdy przynosi ze sobą to co zje i wypije. Nie będzie możliwości zakupienia napojów w Libere.

Prosimy, nie zapomnijcie też o OBUWIU ZAMIENNYM! smile


NAJBLIŻSZE IMPREZY DLA POCZĄTKUJĄCYCH:
  • 29.02.2020 - Libere - start: 21:00
  • 28.03.2020 - Libere - start: 21:00
  • 25.04.2020 - Libere - start: 21:00
  • 30.05.2020 - Libere - start: 21:00
  • 27.06.2020 - Libere - start: 21:00POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ!  i bądź już zawsze na bieżąco ze wszystkimi imprezami i wydarzeniami z naszej Szkoły Tańca :) >>>tutaj<<<