Walc angielski - kurs przyśpieszony!!!

2018-10-07

Szkoła Tańca LIBERE serdecznie zaprasza na zupełnie nowe zajęcia:PRZYŚPIESZONY KURS WALCA ANGIELSKIEGO!


Na kursie w zaledwie dwa miesiące nauczycie się podstaw tego tańca, które na pewno przydadzą Wam się na własnym weselu, chociażby podczas pierwszego tańca.

Kurs polecamy w szczególności narzeczonym, którym do wesela nie pozostało zbyt wiele czasu, a sami o sobie mówicie "nieutalentowani" wink walc angielski jest łatwym tańcem, którym można oczarować weselnych gości na naprawdę wysokim poziomie, poświęcając stosunkowo mniej czasu na przygotowania.

Każdy kurs będzie odbywał się przez 8 kolejnych tygodni zaczynając od dnia jego rozpoczęcia.

Na zajęciach nauczycie się jak pięknie i płynnie poruszać się po parkiecie, a zdobyte umiejętności możecie wykorzystać wybierając znane i popularne utwory na swój pierwszy taniec. Lista przykładowych utworów na dole strony smileZajęcia odbywać się będą w każdy:
  • czwartek 18:15 - 19:15 (prowadzi Damian, kurs trwa 8 kolejnych tygodni z wyjątkiem 1.11TRWAJĄ ZAPISY - INFORMACJE NIŻEJ ! Start zajęć: 25.10.2018 r.


UWAGA! Zapisy na kurs dla narzeczonych prowadzone są na naszej stronie poświęconej tylko i wyłącznie pierwszemu tańcowi:

Zapisywać możecie się Państwo >>>w tym miejscu<<<.
Tam równiez znajdziecie wszelkie potrzebne informacje organizacyjne o kursie.
Koszt kursu:
  • (8 zajęć x 60 min) - 200 zł (za parę)


Zajęcia odbywać się będą w naszej Szkole Tańca (Bielsko-Biała, ul. Krakowska 194)


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!Prosimy aby na zajęcie zabierać obuwie zamienne. Płatność za kurs przelewem na konto - informacje >>>tutaj<<<.UWAGA! W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu. O takim fakcie zostaniecie Państwo poinformowani smsowo, najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem, a wpłacone pieniądze zostaną Państwu w 100% zwrócone na konto.Masz pytania? Dzwoń pod numer 509 124 183.
Zapraszamy!


Przykładowe utwory na pierwszy taniec