Walc angielski - kurs przyśpieszony!

2018-03-13

Szkoła Tańca LIBERE serdecznie zaprasza na zupełnie nowe zajęcia:


PRZYŚPIESZONY KURS WALCA ANGIELSKIEGO!

Na kursie w zaledwie dwa miesiące nauczycie się podstaw tego tańca, które na pewno przydadzą Wam się na własnym weselu, chociażby podczas pierwszego tańca.

Kurs polecamy w szczególności narzeczonym, którym do wesela nie pozostało zbyt wiele czasu, a sami o sobie mówicie "nieutalentowani" wink walc angielski jest łatwym tańcem, którym można oczarować weselnych gości na naprawdę wysokim poziomie, poświęcając stosunkowo mniej czasu na przygotowania.

Każdy kurs będzie odbywał się przez 8 kolejnych tygodni zaczynając od dnia jego rozpoczęcia.

Na zajęciach nauczycie się jak pięknie i płynnie poruszać się po parkiecie, a zdobyte umiejętności możecie wykorzystać wybierając znane i popularne utwory na swój pierwszy taniec. Lista przykładowych utworów na dole strony smile


Zajęcia odbywać się będą w każdy:
  • Informacje o nowym kursie wkrótce!


UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imienia i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć. 
Należy również zabrać buty zmienne. Płatność 10-15 nim przed zajęciami (tylko gotówka). Osoby z kartą Multisport, FitProfit i OK System wchodzą na zajęcia za darmo za okazaniem karty wraz z dowodem osobistym.
Koszt kursu:
  • (8 zajęć x 60 min) - 200 zł (za parę)


Zajęcia odbywać się będą w naszej Szkole Tańca (Bielsko-Biała, ul. Krakowska 194)


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!Prosimy aby na zajęcie zabierać obuwie zamienne. Płatność za kurs 15 minut przed rozpoczęciem zajęć, tylko gotówką.UWAGA! W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu. O takim fakcie zostaniecie Państwo poinformowani smsowo, najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem.Masz pytania? Dzwoń pod numer 509 124 183.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!


Przykładowe utwory na pierwszy taniec