Nowy kurs tańca użytkowego!

2020-06-23

Szkoła Tańca Libere serdecznie zaprasza na przyśpieszony kurs tańca użytkowego!
W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, prosimy o zapoznanie się z aktualnościami i zaleceniami dla naszych kursantów dostępnymi >>tutaj<<.Na tym kursie poznacie tajniki podstawowych kroków, dzięki którym nauczycie się tańczyć w rytm muzyki puszczanej na dyskotekach, weselach. festynach, czy potańcówkach!


ZAJĘCIA TYLKO DLA PAR!!!


Każdy kurs będzie odbywał się przez 8 kolejnych tygodni zaczynając od dnia jego rozpoczęcia (szczegóły poniżej)


Najbliższy kurs tańca użytkowego:
  • wtorek 18:15 - 19:15 (prowadzi Adam & Domi, kurs trwa 8 zajęć) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 14.07.2020 r.UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imienia i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć. 
WAŻNE: Należy również zabrać buty zmienne. Płatność 10-15 nim przed zajęciami (tylko gotówka). Osoby z kartą Multisport Plus, FitProfit i OK System mają zniżki (szczegóły na miejscu lub pod nr tel 509124183)Na zajęciach zajmować się będziemy popularnym tańcem DiscoPolo Dance (łudząco przypominającym tak dobrze znany nam "szarpany" wszystkich wujków z wesela), tańcem 2na1, tańcem DiscoFox, czy tańcem 2na2.


Koszt zajęć:
  • (8 zajęć x 60min) - 250zł (za parę płatne gotówką na Recepcji w dniu rozpoczęcia kursu)


Zajęcia odbywać się będą w naszej Szkole Tańca (Bielsko-Biała, ul. Krakowska 194 , I piętro)UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!Prosimy aby na zajęcie zabierać obuwie zamienne. Płatność za kurs 15 minut przed rozpoczęciem zajęć, tylko gotówką.UWAGA! W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu. O takim fakcie zostaniecie Państwo poinformowani smsowo, najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem.Masz pytania? Dzwoń pod numer 509 124 183 lub pisz maila na adres: libere.szkolatanca@gmail.com


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!


Szkoła Tańca Libere zaprasza na jedyne takie kursy tańca użytkowego w Bielsku-Białej! Podstawowe kroki oraz tańce, które z powodzeniem wykorzystacie na każdym weselu, imprezie, festynie, czy potańcówce. Każdy kurs tańca trwa tylko 2 miesiące! Są to przyśpieszone kursy tańca dla osób w każdym wieku, na których zajmujemy się popularnymi tańcami takimi jak 2na1, 2na2, Disco Polo Dance oraz DiscoFox.


Kursy przeznaczone są zarówno dla osób początkujących (które mają przysłowiowe "dwie lewe nogi"), jak i tych, które chcą poszerzyć swoje możliwości i umiejętności.


Zbliża się wesele? Szukacie kursu tańca weselnego, który pozwoli Wam nauczyć się tańczyć z gośćmi weselnymi? Nasz kurs tańca użytkowego idealnie nadaje się do roztańczenia przed weselem.


Zapraszamy na sale do Bielska-Białej!