OTWIERAMY!

2020-06-23

AKTUALIZACJA 23.06.2020:
 • Jeśli chcesz dołączyć do jakiegokolwiek kursu, prosimy najpierw o telefon (509124183) lub e-mail (libere.szkolatanca@gmail.com) z zapytaniem czy są wolne miejsca.
 • Jeśli Cię nie będzie na zajęciach lub zamierzasz dołączyć później - POINFORMUJ NAS. smile szczególnie gdy chodzi o zajęcia solo i staramy się dopasować równą liczbę pań i panów, a osoby solo się nie pojawiają... i pozostali nie mają z kim tańczyć.

UWAGA! Zapisy na nowy kurs tańca użytkowego (start: 14.07) odbywają się przez zakładkę Plan Zajęć na >>tej stronie<<Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia wydaje szereg restrykcji sanitarnych, do których będziemy musieli się dostosować w naszej nowej rzeczywistości i bardzo Was prosimy o zapoznanie się z tym, jak będą wyglądać teraz zajęcia w Libere. Choć sami nie wiemy, czy za kilka dni część z nich nie ulegnie zmianie. 1. Na sale taneczne będzie wpuszczana ograniczona liczba osób.
 2. Pomiędzy poszczególnymi grupami będzie jak zawsze 15 minut przerwy, jednak tym razem salę, szatnię i recepcję należy opuszczać bezzwłocznie o czasie, tak abyśmy mogli wykonać konieczną dezynfekcję.
 3. Zostaje wprowadzona obowiązkowa dezynfekcja rąk - płyn do dezynfekcji będzie znajdował się przy wejściu do Szkoły, ale również przy wejściu na sale.
 4. W szkole mogą przebywać jedynie kursanci - niestety nie mogą jak dawniej oczekiwać na Was znajomi/dzieci/rodzice dzieci tańczących.
 5. Na sali tanecznej nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa. Jeśli jednak ktoś z Was dzięki temu poczuje się bezpieczniej, zachęcamy aby przyniósł swoją maseczkę.
 6. Karnety zakupione przed zamknięciem Szkoły w marcu oczywiście mają odpowiednio przedłużoną ważność.


PONOWNE ZAPISY NA ZAJĘCIA:
 • WAŻNE! Zajęcia w parach prowadzone będą BEZ ZMIAN W PARACH. Dlatego na te kursy przyjmujemy proporcjonalnie tyle samo pań i panów.
 • Jeśli chcesz zapisać się na trwające już zajęcia zadzwoń lub napisz do nas z pytaniem o dostępność miejsc - obowiązuje rezerwacja miejsc na sali.
 • Jeśli chcesz zapisać się na nowy kurs, który dopiero ma się rozpocząć, przejdź do zakładki >>Plan Zajęć<<, odszukaj interesujące Cię zajęcia i zapisz się poprzez kliknięcie przycisku "Zapisz się". Jeśli masz partnera/partnerkę, pamiętaj że musisz wypełnić dla niego/niej osobne zgłoszenie!
 • Bardzo się cieszymy, że wracamy i mamy nadzieję, że narzucone przez MZ i GIS restrykcje nie wpłyną znacząco na Waszą chęć tańca happy