Warsztaty Charytatywne dla Lili ❤

2019-10-02

W niedzielę 17.11 pokażmy naszą siłę i naszą pomoc w walce dla Lilianki !Lilianka urodziła się 9 listopada 2017 roku z bardzo rzadką chorobą genetyczną - zespołem TAR. Zespół TAR charakteryzuje się małopłytkowością krwi oraz brakiem kości promieniowych w obu rączkach. W pierwszej dobie po porodzie Lilianka musiała mieć przetaczane płytki krwi ponieważ ich stan zagrażał Jej życiu. Małopłytkowość będzie Lilianie towarzyszyć do końca życia dlatego koniecznym jest aby regularnie kontrolować ich poziom i nie dopuścić do drastycznych spadków.
Po wielu konsultacjach ortopedycznych w kraju a także u dr. Paleya który zawitał do Polski, podjęliśmy decyzję i walkę o ratowanie rączek właśnie przez tego wybitnego ortopedę który na co dzień leczy swoich małych pacjentów w swojej klinice na Florydzie.
Dzięki całej armii Wspaniałych ludzi udało się zebrać kwotę ponad 280tys. zł a operacja odbyła się końcem stycznia 2019 roku w Warszawie. Dziś po 8 miesiącach od operacji rączki Lilianki są proste i funkcjonalne co daje Jej szansę na lepsze życie, sprawność i przyszłość.  Niestety Lilianka na dzień dzisiejszy wymaga również operacji nóżek ponieważ są bardzo krzywe.  Po wrześniowej konsultacji z dr. Paleyem przedstawił nam On plan operacji obu nóżek jednocześnie. Aktualnie czekamy na kosztorys ale już dziś wiemy że koszty tej operacji będą porównywalne do styczniowej operacji rączek lub wyższe. Jeśli uda się zebrać potrzebne fundusze to operacja ta będzie mogła zostać  przeprowadzona w kwietniu 2020 roku w Warszawie podczas kolejnej wizyty dr. Paleya w Polsce.Tego dnia oprócz zajęć tanecznych, w naszej Szkole Tanca zorganizujemy szeroko pojętą zbiórkę, licytacje, sprzedaż ciast - a każda wpłacona w tym dniu złotówką przekazana zostanie Fundacji dla małej Lili.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu. W tym dniu będzie można wziąć udział w zajęciach tanecznych, z których cały dochód zostanie przekazany dla Lili.


PLAN DNIA:
15:00 - 15:30   ZUMBA z Irenką
15:45 - 16:15   LATINO ANIMACJE z Marceliną
16:15 - pokaz tricków z piłką w wykonaniu Dawida
16:30 - 17:00   SLAVICA DANCE FITNESS z Pauliną
17:15 - 17:45   DANCE & FINTESS z Beti i Agą

W międzyczasie na drugiej sali odbywać się będą licytacje.


Zapraszamy! Na zajęcia może przyjść każdy z Was - dzieci i dorośli, mali i Ci więksi, tancerze i osoby które o tańcu nie mają pojęcia. W tym dniu liczy się nasz szczytny CEL ❤


Więcej informacji i bieżące informacje na wydarzeniu na facebooku - >>>link tutaj<<<