Bachata!

2018-08-06


Zapraszamy na kurs Bachaty od "0" dla całkowitych amatorów, czyli od zera.
Bachata to styl tańca pochodzący z Dominikany, gdzie gorąca krew i ruchy  partnera łączą się z gracją i pięknym ruchem partnerki. Bachata jest tańcem bardzo prostym rytmicznie, dzięki czemu świetnie nadaje się dla każdego kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tańcem! Jest trochę wolniejsza od Salsy, choć nic przy tym nie traci ze swej atrakcyjności.Wprost przeciwnie: charakterystyczne ruchy bioder partnerki i bliskość w tańcu dodają temu stylowi niepowtarzalnego uroku smile

Dodatkowo bachata jest na tyle uniwersalna, że możecie wykorzystać ją na wszelkiego rodzaju imprezach - od wesel, poprzez potańcówki, aż do dzisiejszych imprez w klubach wink

Zaś kurs Bachata Flow przeznaczony jest dla osób, które poznały już wszystkie kroki podstawowe tego tańca, a więc po minimum 3 miesiącach tańca na grupie od "0" - na tym kursie uczycie się wszelkich szczegółów technicznych jednocześnie doskonaląc się i wykorzystując maksimum swoich stylingowych umiejętności smile Serdecznie zapraszamy na ten kurs wszystkich, którzy od Bachaty pragną "czegoś więcej" !


Bachata BIELSKO-BIAŁA:

 Nowe Grupy dorośli: 

Zapraszamy na kurs dla początkujących (od "0"):

  • czwartek 19:30 - 20:30  (prowadzi Adam i Klaudia) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 27.09.2018 r.
  • poniedziałek 19:15 - 20:15 (prowadzi Marcelina i Sławek) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 8.10.2018 r.


Zapraszamy na kurs  BACHATA FLOW dla chcących czegoś więcej (można dołączyć dopiero po min. 3 miesiącach tańca na kursie od "0"):

  • poniedziałek 20:30 - 22:00 (prowadzi Marcelina i Sławek) - 60 min zajęć i dodatkowe 30 min practisu do wytańczenia nowo nabytych umiejętności - Można dołączyć dopiero po 3 miesiącach tańca na kursie od "0" !UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.


ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA, kliknij >>TUTAJ<<

 


Są to grupy specjalnie dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć bachaty ale nie mają partnera/partnerki z którym mogliby przyjść na kurs!

Na zajęciach będziemy dobierać się w pary oraz będziemy zmieniać się w nich tak, aby każdy mógł swobodnie nauczyć się tańczyć bez przywiązania do jednej osoby.


Koszt karnetu na 4 wejścia to:


  • Bachata od "0" (4x60min) - 60 zł
  • Bachata Flow (4x90min) - 70 zł

Pojedyncze wejście na zajęcia:


  • Bachata od "0" - 20 zł
  • Bachata Flow - 25 zł


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


Z kartami multisport, fitflex i ok system wejście za free!


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy! :)

Zmysłowa, pełna emocji, uczuć i napięcia - taka jest bachata! W Libere prowadzimy kursy zarówno dla par, jak i singli! Główne style jakimi zajmujemy się na kursach tańca to bachata italian style oraz bachata sensual.

Szukacie kursu tańca, który byłby na tyle uniwersalny, aby móc go wykorzystać do jak największej ilości rodzajów muzyki? Szukacie tańca spokojniejszego i wolniejszego niż "szarpany" znany z polskich imprez? W takim razie bachata jest dla Ciebie! Zapraszamy na kursy bachaty w Bielsku-Białej!