Salsa kubańska

2017-12-27

Salsa BIELSKO-BIAŁASerdecznie zapraszamy na nowe kursy salsy kubańskiej w naszej Szkole Tańca:
  • wtorek 18:00 - 19:15 (prowadzi Adam) Można dołączyć po konsultacji z instruktoremABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA kliknij >>TUTAJ<<. Odszukaj interesujące Cię zajęcia na planie, następnie kliknij w przycisk "Zapisz się". 

UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imienia i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.


Cena karnetu miesięcznego (4x75min) to 70zł, studenci 60zł. Zajęcia odbywają się w Szkole Tańca Libere (ul. Krakowska 194 ).

Koszt pojedynczych zajęć: 25zł (75min)

Nasze grupy salsy są zarówno dla par, jak i singli, dlatego na kurs można przyjść zarówno ze swoją drugą połówką (choćby do tańcawink), ale również solo!
Na zajęciach zawsze dobieramy się w pary, aby każdy miał z kim tańczyć.


Trwają zapisy do wszystkich grup! Zapisz się przez nasz formularz zgłoszeniowy!

W razie pytań, dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: kontakt@taniec-bielsko.pl


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


Jeśli tańczysz lub tańczyłeś/aś już salsę zadzwoń - dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs!


Regulamin uczestnictwa w zajęciachZapraszamy!

Szkoła Tańca Libere zaprasza na kursy salsy w Bielsku-Białej, Pszczynie oraz Jasienicy! Salsa to taniec zarówno dla młodzieży, studentów, a także dorosłych w każdym wieku. Na kurs salsy można przyjść zarówno w parze, jak i solo. Popularną odmianą salsy tańczoną w Bielsku jest salsa kubańska i takiej też uczymy w Szkole Tańca Libere.


Kursy odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, choć ogłaszane są jedynie te dla początkujących. Jeśli tańczyć dłużej zadzwoń! Na pewno dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs tańca w Bielsku-Białej!