Salsa kubańska

2020-06-02

Salsa Bielsko-Biała:
Zapraszamy na kursy dla początkujących od podstaw!

Szczegóły znajdziecie >>tutaj<<!ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA, kliknij>>TUTAJ<<. Odszukaj interesujące Cię zajęcia na planie, następnie kliknij w przycisk "Zapisz się".

W przypadku użytkowników kart MultiSport, FitFlex lub FitProfit zaliczka zostanie Państwu zwrócona na pierwszych zajęciach.

 


UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Cena karnetu miesięcznego (4x75min) to 70zł, studenci 60zł. Zajęcia odbywają się w Szkole Tańca Libere (ul. Krakowska 194).

Koszt pojedynczych zajęć: 25zł

Jest to grupa zarówno dla par, jak i singli, dlatego na kurs można przyjść zarówno ze swoją drugą połówką (choćby do tańcawink), ale również solo!
Na zajęciach zawsze dobieramy się w pary, aby każdy miał z kim tańczyć.Trwają zapisy do wszystkich grup! Zapisz się przez nasz formularz zgłoszeniowy!

W razie pytań, dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń! 


Jeśli tańczysz lub tańczyłeś/aś już salsę zadzwoń - dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs!
Zapraszamy!

Szkoła Tańca Libere zaprasza na kursy salsy w Bielsku-Białej, Pszczynie oraz Jasienicy! Salsa to taniec zarówno dla młodzieży, studentów, a także dorosłych w każdym wieku. Na kurs salsy można przyjść zarówno w parze, jak i solo. Popularną odmianą salsy tańczoną w Bielsku jest salsa kubańska i takiej też uczymy w Szkole Tańca Libere.


Kursy odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, choć ogłaszane są jedynie te dla początkujących. Jeśli tańczyć dłużej zadzwoń! Na pewno dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kurs tańca w Bielsku-Białej!