Taniec Nowoczesny (dzieci 8-12 lat)

2020-09-24

Zapraszamy na zajęcia taneczne dzieci w wieku od 8 do 12 lat!


ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA - COVID.W trakcie zajęć dzieci poznają tańce takie jak dancehall, hip-hop, zumba, czy videoclip dance.
Pod okiem instruktorki, która posiada wykształcenie pedagogiczne, rozwijają swe zdolności ruchowe i rytmiczne.


Zajęcia odbywać się będą w każdy:
  • piątek 17:45 - 18:45 (prowadzi Paulina) MOŻNA DOŁĄCZYĆ! 


W przypadku braku miejsc na liście (zamiast TRWAJĄ ZAPISY będzie widnieć informacja BRAK MIEJSC), zapisujemy dzieci na listę rezerwową - często zdarza się że dzieci pomimo że zostały zapisane nie zjawiają się na zajęciach, albo przychodzą tylko na jedno - wówczas od razy dzwonimy do Państwa aby poinformować że Wasze Dziecko może dołączyć do grupy.
* Zapis na listę rezerwową na recepcji w naszej szkole tańca lub telefonicznie pod numerem telefonu 509 124 183.


koszt zajęć: 70zł (4x60min)
pojedyncze wejście: 25złUwaga! Konieczna rezerwacja miejsc!

Rezerwacje i zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.
Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować pod numer telefonu 509 124 183 lub na maila libere.szkolatanca@gmail.com


Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo odwołania lub przełożenia rozpoczęcia zajęć w przypadku kiedy nie nazbiera się minimalna ilość osób! Powiadomimy wtedy Państwa stosownym sms-em na nr telefonu podany w formularzu podczas zapisu na zajęcia. 
W przypadku, gdy na kurs zabraknie miejsc, istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową. Gdy tylko zwolni się miejsce, niezwłocznie powiadomimy Państwa, że dziecko może dołączyć do grupy. Aby zapisać dziecko na listę rezerwową prosimy o telefon pod numer: 509124183.Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Serdecznie zapraszamy!