Balet/Jazz dla dzieci (6-8 lat) !

2020-06-02

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Baletu i Jazzu dla najmłodszych!
UWAGA! Z związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, zajęcia dla najmłodszych zostają zawieszone, aż do końca sezonu. Zapraszamy od września!
Grupa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat - prosimy aby nie zapisywać młodszych dzieci (ofertę dla młodszych pociech znajdziecie Państwo >>>tutaj<<<)Zajęcia odbywać się będą w każdy:
    nowe kursy już od września!


W przypadku braku miejsc na liście (zamiast TRWAJĄ ZAPISY będzie widnieć informacja BRAK MIEJSC), zapisujemy dzieci na listę rezerwową - często zdarza się że dzieci pomimo że zostały zapisane nie zjawiają się na zajęciach, albo przychodzą tylko na jedno - wówczas od razy dzwonimy do Państwa aby poinformować że Wasze Dziecko może dołączyć do grupy.
* Zapis na listę rezerwową na recepcji w naszej szkole tańca lub telefonicznie pod numerem telefonu 509 124 183.Koszt zajęć:
  • 60 zł (4x60 min)
  • 20 zł (pojedyncze wejście)

Rezerwacje i zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.
Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować pod numer telefonu 509 124 183 lub na maila libere.szkolatanca@gmail.com

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo odwołania lub przełożenia rozpoczęcia zajęć w przypadku kiedy nie nazbiera się minimalna ilość osób! Powiadomimy wtedy Państwa stosownym sms-em na nr telefonu podany w formularzu podczas zapisu na zajęcia.  

Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Serdecznie zapraszamy!