Użytkowy POZIOM 2 !

2019-10-02

Zapraszamy serdecznie na kontynuację kursu tańca użytkowego w naszej Szkole Tańca!Kto może wziąć udział? Każdy, kto kiedykolwiek ukończył podstawową wersję kursu w naszej Szkole smile 


UWAGA! Zajęcia TYLKO DLA PAR.


Nowy kurs będzie odbywał się w:
  • czwartek 20:45 - 21:45 (prowadzi Adam & Domi) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 31.10.2019 r.

Koszt kursu to 200zł od pary (za cykl 8 spotkań). UWAGA! Przy zapisie konieczna jest wpłata zaliczki na konto! Szczegóły poniżej.Aby zapisać się na zajęcia prosimy o skorzystanie z formularza zapisu na naszej stronie internetowej (i zapisanie poprzez niego DWÓCH konkretnych osób z imienia i nazwiska poprzez wysłanie DWÓCH OSOBNYCH zgłoszeń).

Następnie, aby zapis był ważny, prosimy o wpłacenie przez każdą parę zaliczki w wysokości 100 zł (50zł/os.) na konto:
Klaudia Szczepański
mBank 06 1140 2004 0000 3902 7541 5406
w tytule prosimy wpisać "użytkowy 2, imiona i nazwiska".


Pozostałą kwotę wpłacacie Państwo gotówką na Recepcji Szkoły Tańca w dniu rozpoczęcia zajęć. (brak możliwości płatności kartą)

UWAGA! Zaliczkę można wpłacić również gotówką na Recepcji Szkoły Tańca.
 


Informacje organizacyjne:
✔️ zaliczka jest jedyną formą potwierdzenia Waszej chęci uczestnictwa w kursie i jest BEZZWROTNA. Zapisując się na zajęcia wyrażasz na to zgodę.
✔️ zaliczka zostanie zwrócona tylko i wyłącznie posiadaczom kart MultiSport Plus, OK System lub FitProfit, które to karty uprawniają do darmowego wejścia na zajęcia. Pieniądze zostaną Wam zwrócone w gotówce w dniu rozpoczęcia kursu, po zgłoszeniu się na Recepcji i okazaniu karty i dowodu osobistego.
✔️ jedyną formą odzyskania zaliczki w przypadku rezygnacji z kursu jest znalezienie na swoje miejsce innej pary 
UWAGA! W przypadku zbyt małej liczby chętnych zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu, o czym zostaniecie Państwo poinformowani smsowo lub telefonicznie. W takiej sytuacji wszystkie wpłacone na konto pieniądze zostaną Państwu natychmiast zwrócone.


W razie pytań prosimy o telefon pod numerem 509124183 lub mail na adres: libere.szkolatanca@gmail.com


Zapraszamy! smile