Hip-Hop/Breakdance dla dzieci (7-12 lat)

2017-12-27

Zapraszamy na zupełnie nowe zajęcia dla dzieci w Libere!


Twoje dziecko jest pełne energii? Uwielbia gimnastykować się i wykonywać przeróżne figury? Te zajęcia są dla NIEGO/ NIEJ ;) !


Zajęcia oparte są na podstawowych krokach oraz nieskomplikowanych figurach zaczerpniętych ze styli takich jak: breakdance, bboying oraz hip-hop, ponieważ zaawansowana część ww. tańców jest bardzo trudna.

Dzieci na zajęciach rozciągają się, poprawiają swoją sprawność ruchową, uczą się jak poruszać się w rytm muzyki wykorzystując poznane elementy, a także uczą się elementów akrobatycznych przystosowanych do ich grupy wiekowej.


W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dziewczynki jak i chłopcy. 


Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, dla którego praca z dziećmi to nie nowość. Jego doświadczenie taneczne, a także profesjonalizm potwierdzają liczne wygrane konkursy,  uczestnictwo w kursach, a także publiczne występy i osiągnięcia, takie jak choćby dojście do półfinału w popularnym programie "Mam Talent".
Zajęcia dla dzieci będą się odbywać w naszej Szkole Tańca w każdy:

  • czwartek 17:30 - 18:30 GRUPA 7-12 lat! (prowadzi Dawid Falędysz) Grupa zawieszona na okres wakacji!
Uwaga: zastrzegamy sobie prawo odwołania lub przełożenia rozpoczęcia zajęć w przypadku kiedy nie nazbiera się minimalna ilość osób! Powiadomimy wtedy Państwa stosownym sms-em na nr telefonu podany w formularzu podczas zapisu na zajęcia.
W przypadku, gdy na kurs zabraknie miejsc, istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową. Gdy tylko zwolni się miejsce, niezwłocznie powiadomimy Państwa, że dziecko może dołączyć do grupy. Aby zapisać dziecko na listę rezerwową prosimy o telefon pod numer: 509124183.


Cena karnetu miesięcznego (4 zajęcia x 60min) to 60zł.

Koszt pojedynczego wejścia: 20złUWAGA! Ilość miejsc ograniczona. O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!