Kizomba

2018-11-28

Kizomba wywodzi się z Angoli, bywa nazywana angolskim tangiem. Jest tańcem, który opiera się na prowadzeniu oraz podążaniu za prowadzeniem. Jego istotą jest zgranie się z drugą osobą i wejście w pewien rodzaj porozumienia. A to wszystko w towarzystwie hipnotycznej muzyki, której rytm przypomina miarowe bicie serca. 

Kizomba jest tańcem bardzo uniwersalnym - jej kroki można wykorzystać także do innej muzyki, dzięki czemu będziecie mogli użyć zdobytych na tym kursie umiejętności właściwie na każdej imprezie. Panowie nauczą się swobodnego i pewnego prowadzenia partnerki, dzięki czemu będą mogli zatańczyć kizombę nawet z osobą, która nigdy o niej nie słyszała. Panie natomiast nauczą się odbierania sygnałów i podążania z gracją za prowadzeniem partnera. 


Serdecznie zapraszamy na 1 POZIOM kursu, na którym poznacie podstawy Kizomby - jest to kurs zamknięty, tzn. trwa przez 8 kolejnych tygodni i obowiązuje na niego opłata z góry za całość.Kilka najważniejszych informacji: 
  • nie trzeba mieć partnera/partnerki (w trakcie zajęć robimy zmiany w parach, ponieważ z każdą osobą tańczy się nieco inaczej), choć oczywiście serdecznie zapraszamy również osoby, które chcą zapisać się w parze 
  • nie trzeba mieć doświadczenia tanecznego (ani kizombowego, ani żadnego innego), kurs jest od zupełnych podstaw. Oczywiście osoby, które chcą sobie jeszcze raz przypomnieć podstawy również zapraszamy (tego nigdy zbyt wiele) 


Zajęcia odbywać się będą przez 8 kolejnych tygodni w każdy:
  • poniedziałek 21:00 - 22:00 (prowadzi Marcin i Iza) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 07.01.2019r.  


Koszt kursu:
  • 100 zł (8 zajęć x 60 min) / za osobę


ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA kliknij >>TUTAJ<<. Odszukaj interesujące Cię zajęcia na planie, następnie kliknij w przycisk "Zapisz się". 


UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imienia i nazwiska) w dwóch osobnych zgłoszeniach bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć. 


W razie pytań, dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń! 


UWAGA! W przypadku zbyt małej ilości chętnych zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia startu lub odwołania kursu! 


Wejście z kartami MultiSport, FitProfit oraz OK System za free!


Regulamin uczestnictwa w zajęciachZapraszamy!