Wakacyjny kurs tańca brzucha!

2020-06-23

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, prosimy o zapoznanie się z aktualnościami i zaleceniami dla naszych kursantów dostępnymi >>tutaj<<


Czy w 2 miesiące możesz uwolnić swoją kobiecość i poczuć się jak główna bohaterka “Baśni z 1001 nocy”? Prawidłowa odpowiedź brzmi: TAK! Wystarczy, że przyjdziesz na nasz Wakacyjny Kurs Tańca Brzucha Dla Początkujących. Pełne magii i orientalnych kolorów 8 spotkań sprawi, że poczujesz klimat gorącego Egiptu bez konieczności wyjazdu.

Podczas kursu poznasz podstawowe figury i kroki tańca orientalnego. Zwieńczeniem wspólnych spotkań będzie nauka krótkiej choreografii, którą będziesz mogła bez problemu samodzielnie zatańczyć.Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną instruktorkę, wielokrotnie nagradzaną na licznych festiwalach polskich oraz zagranicznych, cenioną za swój czysty styl, a także umiejętność przekazania wiedzy na zajęciach.


Taniec orientalny (brzucha) - prawdopodobnie najbardziej kobiecy taniec świata. Dzięki niemu dowiesz się, jak pozbyć się kompleksów. Szybko nauczysz się akceptować siebie poprzez samorozwój, grację w ruchach i świadomość własnego ciała. Taniec brzucha pozwoli Ci odkryć w sobie nowe możliwości, a także ogromne pokłady drzemiącej w nas energii. Będzie rozwijał się i zmieniał wraz z Tobą. To esencja kobiecości, język bez słów, orientalny eliksir na lepsze i gorsze dni. Taniec orientalny relaksuje umysł i ciało. Daje pozytywny zastrzyk energii na kolejne dni. Technika cechuje się izolacją poszczególnych części ciała. Ruchy partiami brzucha występują w nim wbrew pozorom rzadko, częściej zaangażowane jest całe ciało.Zajęcia odbywać się będą w każdą:
  • środa 18:00 - 19:00 (prowadzi Tahira) (kurs trwa 8 zajęć przez 8 kolejnych tygodniTRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 15.07.2020 r. 


Jesteś zainteresowana? Zapisz się przez naszą stronę internetową (zakładka Plan Zajęć) lub dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 

Cena kursu (8x60min) to 100 


Pamiętajcie, aby na zajęcia ubrać luźny, nie krępujący ruchów strój, a także zabierzcie ze sobą obuwie zamienne!


Regulamin uczestnictwa w zajęciach