Taniec Brzucha - NOWOŚĆ!

2019-07-04

Zapraszamy na zupełnie nowe zajęcia w Szkole Tańca LIBERE!


TANIEC BRZUCHA!

Nieco orientu dla naszych wymagających klientek smile


Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną instruktorkę, wielokrotnie nagradzaną na licznych festiwalach polskich oraz zagranicznych, cenioną za swój czysty styl, a także umiejętność przekazania wiedzy na zajęciach.


Taniec orientalny (brzucha) - prawdopodobnie najbardziej kobiecy taniec świata. Dzięki niemu dowiesz się, jak pozbyć się kompleksów. Szybko nauczysz się akceptować siebie poprzez samorozwój, grację w ruchach i świadomość własnego ciała. Taniec brzucha pozwoli Ci odkryć w sobie nowe możliwości, a także ogromne pokłady drzemiącej w nas energii. Będzie rozwijał się i zmieniał wraz z Tobą. To esencja kobiecości, język bez słów, orientalny eliksir na lepsze i gorsze dni. Taniec orientalny relaksuje umysł i ciało. Daje pozytywny zastrzyk energii na kolejne dni. Technika cechuje się izolacją poszczególnych części ciała. Ruchy partiami brzucha występują w nim wbrew pozorom rzadko, częściej zaangażowane jest całe ciało.ZAJĘCIA ZAWIESZONE NA OKRES WAKACJI!
Zapraszamy od września!


Jesteś zainteresowana? Zapisz się przez naszą stronę internetową (zakładka Plan Zajęć) lub dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com
Cena karnetu miesięcznego (4x60min) to 60 
Pojedyncze wejście: 20 zł


Pamiętajcie, aby na zajęcia ubrać luźny, nie krępujący ruchów strój, a także zabierzcie ze sobą obuwie zamienne!


Regulamin uczestnictwa w zajęciach