Taniec brzucha

2020-09-30


Chcesz uwolnić swoją kobiecość i poczuć się jak główna bohaterka “Baśni z 1001 nocy”? Prawidłowa odpowiedź brzmi: TAK! Wystarczy, że przyjdziesz na nasz Kurs Tańca Brzucha Dla Początkujących. Pełen magii i orientalnych kolorów kurs sprawi, że poczujesz klimat gorącego Egiptu bez konieczności wyjazdu.

Podczas zajęć poznasz podstawowe figury i kroki tańca orientalnego. Zwieńczeniem wspólnych spotkań będzie nauka krótkiej choreografii, którą będziesz mogła bez problemu samodzielnie zatańczyć.Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną instruktorkę, wielokrotnie nagradzaną na licznych festiwalach polskich oraz zagranicznych, cenioną za swój czysty styl, a także umiejętność przekazania wiedzy na zajęciach.


Taniec orientalny (brzucha) - prawdopodobnie najbardziej kobiecy taniec świata. Dzięki niemu dowiesz się, jak pozbyć się kompleksów. Szybko nauczysz się akceptować siebie poprzez samorozwój, grację w ruchach i świadomość własnego ciała. Taniec brzucha pozwoli Ci odkryć w sobie nowe możliwości, a także ogromne pokłady drzemiącej w nas energii. Będzie rozwijał się i zmieniał wraz z Tobą. To esencja kobiecości, język bez słów, orientalny eliksir na lepsze i gorsze dni. Taniec orientalny relaksuje umysł i ciało. Daje pozytywny zastrzyk energii na kolejne dni. Technika cechuje się izolacją poszczególnych części ciała. Ruchy partiami brzucha występują w nim wbrew pozorom rzadko, częściej zaangażowane jest całe ciało.ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA - COVID.
Zajęcia od podstaw odbywać się będą w każdą:
  • środa 18:00 - 19:00 (prowadzi Tahira) Można dołączyć! 

Zajęcia dla pań tańczących odbywać się będą w każdą:
  • środa 19:30 - 20:30 (prowadzi Tahira) GRUPA OPEN (technika i kombinacje, min. 6 miesięcy nauki) TRWAJĄ ZAPISY! Start zajęć: 21.10.2020 r.
  • czwartek 17:00 - 19:00 (prowadzi Tahira) GRUPA CHOREO (technika, choreografie, przygotowania do pokazu, możliwość dołączenia po konsultacji z instruktorką)


Jesteś zainteresowana? Zapisz się przez naszą stronę internetową (zakładka Plan Zajęć) lub dzwoń pod nr 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 


Cennik zajęć:

  • grupa od podstaw (4x60min) 70 zł
  • grupa OPEN (4x60min) 70 zł
  • grupa CHOREO (4x120min) 140 zł
  • pojedyncze wejście od podstaw/OPEN (1x60min) 25 


Pamiętajcie, aby na zajęcia ubrać luźny, nie krępujący ruchów strój, a także zabierzcie ze sobą obuwie zamienne!


Regulamin uczestnictwa w zajęciach