Taniec Towarzyski (16+)

2020-06-02

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, prosimy o zapoznanie się z aktualnościami i zaleceniami dla naszych kursantów dostępnymi >>tutaj<<.Kursy Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca przybierają formę 6-spotkaniowych kursów przyśpieszonych.


UWAGA! KURS TYLKO DLA PAR !


W czasie jedynie sześciu spotkań będziecie mogli poznać i nauczyć się podstawowych kroków z zakresu tańca towarzyskiego. Podczas zajęć poznamy tajniki zarówno tańców standardowych: walca angielskiego oraz tanga, jak i tańców latynoamerykańskich, w których skład wchodzą cha-cha, rumba oraz samba. Na zajęciach oprócz kroków postaramy zwrócić uwagę na podstawową technikę taneczną, rytm, postawę oraz nauczyć się legendarnej tanecznej „ramy”. Kurs przeznaczony jest dla początkujących par, które wraz z biegiem sezonu tanecznego będą mogły kontynuować rozwój swoich umiejętność na kolejnych grupach.

Na kurs zapraszamy tylko pary po 16 roku życia smile
Kurs będzie odbywał się w:

  • informacje o nowych kursach wkrótce

UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB w dwóch OSOBNYCH zgłoszeniach (imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć. 
Informacje: 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 


Koszt całego kursu (6 zajęć x 60 min) to 180 zł/parę (płatne gotówką "z góry" na pierwszych zajęciach).


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń! 


UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu w przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych. Informujemy, że w takim przypadku zmianie ulegnie tylko data startu, a nie godzina i dzień tygodnia w których odbywać się będą zajęcia.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!