Taniec Nowoczesny (dzieci 4-7 lat)

2019-12-17


Zapraszamy na zajęcia taneczne dzieci w wieku od 4 do 7 lat!


W trakcie zajęć dzieci poprzez zabawę i taniec poznają co to hip-hop, disco dance, jazz oraz taniec nowoczesny.
Pod okiem instruktorki, która posiada wykształcenie pedagogiczne, rozwijają swe zdolności ruchowe i rytmiczne.
Jednocześnie pracują w grupie rówieśników, co zapewnia im dobrą zabawę. Taniec to również doskonały sposób na aktywny wypoczynek dzieci.Zajęcia odbywać się będą w każdy:
  • piątek 16:30 - 17:15 (prowadzi Paulina) MOŻNA DOŁĄCZYĆ!


W przypadku braku miejsc na liście (zamiast TRWAJĄ ZAPISY będzie widnieć informacja BRAK MIEJSC), zapisujemy dzieci na listę rezerwową - często zdarza się, że dzieci, pomimo że zostały zapisane, nie zjawiają się na zajęciach, albo przychodzą tylko na jedno - wówczas od razu dzwonimy do Państwa aby poinformować że Wasze Dziecko może dołączyć do grupy.
* Zapis na listę rezerwową mailowo na adres libere.szkolatanca@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 509 124 183.


koszt zajęć: 50zł (4x45min)
pojedyncze wejście: 20złUwaga! Konieczna rezerwacja miejsc! TRZEBA ZADZWONIĆ!

Rezerwacje i zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.
Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować pod numer telefonu 509 124 183 lub na maila libere.szkolatanca@gmail.com


Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo odwołania lub przełożenia rozpoczęcia zajęć w przypadku kiedy nie nazbiera się minimalna ilość osób! Powiadomimy wtedy Państwa stosownym sms-em na nr telefonu podany w formularzu podczas zapisu na zajęcia. 
W przypadku, gdy na kurs zabraknie miejsc, istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową. Gdy tylko zwolni się miejsce, niezwłocznie powiadomimy Państwa, że dziecko może dołączyć do grupy. Aby zapisać dziecko na listę rezerwową prosimy o telefon pod numer: 509124183.Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Serdecznie zapraszamy!