Walc angielski - kurs przyśpieszony!

2019-01-01

Kursy Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca przybierają formę 2-miesięcznych kursów przyśpieszonych.


Możecie Państwo w ciągu 2-miesięcy nauczyć się podstaw i ciekawych figur jednego z tańców towarzyskich (każdy kolejny kurs będzie wiązał się z innym stylem, tak aby chętni mogli kontynuować zajęcia poznając kolejne taneczne style) - takiej formy zajęć tańca towarzyskiego w Bielsku-Białej jeszcze nie było!


Oznacza to, że na jednym kursie (trwającym zaledwie 8 spotkań!) nauczycie się Państwo podstaw jednego, konkretnego tańca którego nazwa jest podana w ogłoszeniu o nowym kursie.W tym momencie prowadzimy zapisy na następujące kursy:


KURS WALCA ANGIELSKIEGO - na kursie w zaledwie dwa miesiące nauczycie się podstaw tego tańca, które na pewno przydadzą Wam się na własnym weselu, chociażby podczas pierwszego tańca.


Kurs będzie odbywał się w:


  • Brak informacji o nowym terminie

UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Informacje: 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 


Koszt całego kursu danego tańca (8 zajęć x 60 min) to 200 zł (cena za parę, płatna z góry na pierwszych zajęciach).


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu w przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych. Informujemy, że w takim przypadku zmianie ulegnie tylko data startu, a nie godzina i dzień tygodnia w których odbywać się będą zajęcia.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!