Taniec Towarzyski / Cha-Cha

2018-09-20

Kursy Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca przybierają formę 2-miesięcznych kursów przyśpieszonych.


Macie Państwo do wyboru dwie opcje - możecie w ciągu 2-miesięcy nauczyć się podstaw i ciekawych figur jednego z tańców towarzyskich (każdy kolejny kurs będzie wiązał się z innym stylem, tak aby chętni mogli kontynuować zajęcia poznając kolejne taneczne style) lub możecie w 2 miesiące poznać kroki podstawowe wszystkich 10 tańców towarzyskich (dzięki czemu poznacie wszystkie możliwe style i będziecie mogli wybrać, który taniec interesuje Was na tyle, aby następnie kontynuować naukę na osobnym kursie tego stylu).


Oznacza to, że na jednym kursie (trwającym zaledwie 8 spotkań!) nauczycie się Państwo podstaw jednego, konkretnego tańca lub przejdziecie Państwo 1 poziom wszystkich 10 tańców towarzyskich - w zależności, na jaki rodzaj kursu się Państwo zdecydujecie.

OPCJA 1:

KURS JEDNEGO TAŃCA - w zaledwie 2-miesiące naucz się jednego z tańców towarzyskich !

Na najbliższym kursie będziecie się Państwo uczyli CHA-CHY.


Kurs będzie odbywał się we:


  • wtorek 21:00 - 22:00 (prowadzi Damian, kurs będzie trwał przez 8 kolejnych tygodni) TRWAJĄ ZAPISY! Start kursu: 9.10.2018 r.OPCJA 2:

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - na którym w jedynie 2 miesiące poznacie Państwo kroki podstawowe wszystkich 10 tańców towarzyskich tj. walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, cha-cha, samba, rumba, pasodoble oraz jive.


Kurs będzie odbywał się w:


  • czwartek 18:15 - 19:15 (prowadzi Damian, kurs trwa 8 kolejnych tygodni) TRWAJĄ ZAPISY! Start kursu: 11.10.2018 r.

UWAGA! Przy zapisie pary prosimy o dokonanie zapisu DWÓCH KONKRETNYCH OSÓB (z imiona i nazwiska) bez zaznaczenia opcji singiel. W przeciwnym wypadku, gdy zapisze się jedynie jedna osoba miejsca dla drugiej może zabraknąć.
Informacje: 509124183 lub wyślij maila: libere.szkolatanca@gmail.com 


Koszt całego kursu zarówno w OPCJI 1, jak i OPCJI 2 (8 zajęć x 60 min) to 200 zł (cena za parę, płatna z góry na pierwszych zajęciach).


UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! O zapisie na kurs świadczy kolejność zgłoszeń!


UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu w przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych. Informujemy, że w takim przypadku zmianie ulegnie tylko data startu, a nie godzina i dzień tygodnia w których odbywać się będą zajęcia.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach


Zapraszamy!